Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie F1025 typ C pre FORD Mondeo - kombi , r 1993-2007 | |
| Cena bez DPH | 175,00 € |
| Cena s DPH | 215,25 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Viditeľný výrez v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | Mondeo kombi |
| Číslo homologizácie | 00 0178 |
| D hodnota | 9,71 kN |
| Hmotnosť | 18,57 kg |
| Výrez v nárazníku | Viditeľný výrez v nárazníku |
| Značka auta | Ford |
| Systém čapu | Odnímateľný horizontálny bajonetový systém - Galia typ C |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 1993 - 2007 |
| Zvislé zaťaženie | 75 kg |
| Podnadpis | kombi (Wagon)- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka. |
| Poznámka | kombi (Wagon)- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka. |
| Maximálne zaťaženie | 1800 kg |
| Ročník auta | 1993 - 2007 |
| Rok | 2007 |