Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie F0966 typ C pre FORD Focus - kombi , r 2005-2011 | |
| Cena bez DPH | 175,00 € |
| Cena s DPH | 215,25 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | Focus kombi |
| Číslo homologizácie | 00 0407 |
| D hodnota | 8,41 kN |
| Hmotnosť | 16,87 kg |
| Výrez v nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Značka auta | Ford |
| Systém čapu | Odnímateľný horizontálny bajonetový systém - Galia typ C |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2005 - 2011 |
| Zvislé zaťaženie | 75 kg |
| Podnadpis | 2. generácia, kombi- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník. |
| Poznámka | 2. generácia, kombi- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník. |
| Maximálne zaťaženie | 1500 kg |
| Ročník auta | 2005 - 2011 |
| Rok | 2011 |