Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie F1415 typ V pre FIAT Panda 4x4 - hatchback , od r 2012 | |
| Cena bez DPH | 240,00 € |
| Cena s DPH | 295,20 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | Panda |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0656 00 |
| D hodnota | 6,73 kN |
| Hmotnosť | 15,87 kg |
| Výrez v nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Značka auta | Fiat |
| Systém čapu | Odnímateľný vertikálny bajonetový systém - Galia typ V |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2012 - teraz |
| Zvislé zaťaženie | 70 kg |
| Podnadpis | 4WD- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník.- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka. |
| Poznámka | 4WD- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník.- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka. |
| Maximálne zaťaženie | 1200 kg |
| Ročník auta | 2012 - teraz |
| Rok | 2026 |