Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie C0695 typ A pre CITROEN C4 Cactus - hatchback , 2018.04- | |
| Cena bez DPH | 135,04 € |
| Cena s DPH | 166,10 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | C4 Cactus |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0175 00 |
| D hodnota | 6,54 kN |
| Hmotnosť | 13,27 kg |
| Výrez v nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Značka auta | Citroen |
| Systém čapu | Pevne skrutkové prevedenie - Galia typ A |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2018 - teraz |
| Zvislé zaťaženie | 70 kg |
| Maximálne zaťaženie | 1000 kg |
| Ročník auta | 2018 - teraz |
| Rok | 2026 |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.