Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie C0575 typ A pre CITROEN C4 - 4dv , od r 2008 | |
| Cena bez DPH | 135,04 € |
| Cena s DPH | 166,10 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | C4 |
| Číslo homologizácie | 00 0349 |
| D hodnota | 7,57 kN |
| Hmotnosť | 18,26 kg |
| Výrez v nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Značka auta | Citroen |
| Systém čapu | Pevne skrutkové prevedenie - Galia typ A |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2008 - teraz |
| Zvislé zaťaženie | 70 kg |
| Podnadpis | 4dv - Pri montáži je potrebné demontovať nárazník. |
| Poznámka | 4dv - Pri montáži je potrebné demontovať nárazník. |
| Maximálne zaťaženie | 1500 kg |
| Ročník auta | 2008 - teraz |
| Rok | 2026 |