Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie B0185 typ A pre BMW X1 - SUV , r 2009-2015 | |
| Cena bez DPH | 105,00 € |
| Cena s DPH | 129,15 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | X1 |
| Číslo homologizácie | 00 0538 |
| D hodnota | 10,21 kN |
| Hmotnosť | 12,97 kg |
| Výrez v nárazníku | Bez výrezu v nárazníku |
| Značka auta | BMW |
| Systém čapu | Pevne skrutkové prevedenie - Galia typ A |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2009 - 2015 |
| Zvislé zaťaženie | 85 kg |
| Podnadpis | - Pri montáži je potrebné demontovať nárazník. |
| Poznámka | - Pri montáži je potrebné demontovať nárazník. |
| Maximálne zaťaženie | 2000 kg |
| Ročník auta | 2009 - 2015 |
| Rok | 2015 |