Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie A0366 typ C pre AUDI A4 - 4dv , r 2001-2007 | |
| Cena bez DPH | 175,00 € |
| Cena s DPH | 215,25 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | A4 |
| Číslo homologizácie | 00 0524 |
| D hodnota | 10,66 kN |
| Hmotnosť | 17,67 kg |
| Výrez v nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Značka auta | Audi |
| Systém čapu | Odnímateľný horizontálny bajonetový systém - Galia typ C |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2001 - 2007 |
| Zvislé zaťaženie | 100 kg |
| Podnadpis | 4dv, aj 4WD (QUATTRO) -predné svetlomety s čírou optikou, zadný nárazník tesne pod svetlami- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník.- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka. |
| Poznámka | 4dv, aj 4WD (QUATTRO) -predné svetlomety s čírou optikou, zadný nárazník tesne pod svetlami- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník.- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka. |
| Maximálne zaťaženie | 2100 kg |
| Ročník auta | 2001 - 2007 |
| Rok | 2007 |