Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia vertikálne ťažné zariadenie Renault Captur | |
| Cena bez DPH | 306,67 € |
| Cena s DPH | 377,20 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Neviditeľný výrez v narazniku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | Nie |
| Model auta | Captur |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0536 01 |
| D hodnota | 8,64 kN |
| Hmotnosť | 15,72 kg |
| Značka auta | Renault |
| Systém čapu | Bajonet vertikálny - Galia |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2019 - teraz |
| Zvislé zaťaženie | 80 kg |
| Podnadpis | aj hybrid |
| Maximálne zaťaženie | 1500 kg |
| Ročník auta | 2019 - teraz |
| Rok | 2024 |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.