Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia vertikálne ťažné zariadenie Nissan X-Trail | |
| Cena bez DPH | 333,33 € |
| Cena s DPH | 410,00 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Neviditeľný výrez v narazniku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | Nie |
| Model auta | X-Trail |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0617 00 |
| D hodnota | 10,7 kN |
| Hmotnosť | 17,72 kg |
| Značka auta | Nissan |
| Systém čapu | Bajonet vertikálny - Galia |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2022 - teraz |
| Zvislé zaťaženie | 100 kg |
| Podnadpis | 4. generácia , aj pre modely s bezkontaktným otváraním zadných dverí, info foto www.galia.sk |
| Maximálne zaťaženie | 2000 kg |
| Ročník auta | 2022 - teraz |
| Rok | 2025 |