Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Galia Ťažné zariadenie S1455 typ V pre SSANG -YONG Torres - len pre CZ trh - SUV , od r 2022 | |
| Cena bez DPH | 315,04 € |
| Cena s DPH | 387,50 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrez nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Výrobca | Galia |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Čap prekrýva ŠPZ | nie |
| Model auta | TORRES - LEN PRE CZ TRH |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0630 00 |
| D hodnota | 9,03 kN |
| Hmotnosť | 18,15 kg |
| Výrez v nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Značka auta | SsangYong |
| Systém čapu | Odnímateľný vertikálny bajonetový systém - Galia typ V |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 2022 - teraz |
| Zvislé zaťaženie | 100 kg |
| Podnadpis | #NÁZOV? |
| Poznámka | #NÁZOV? |
| Maximálne zaťaženie | 1600 kg |
| Ročník auta | 2022 - teraz |
| Rok | 2026 |