Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| ORIS Ťažné zariadenie Mercedes Sprinter Skriňa | |
| Cena bez DPH | 221,00 € |
| Cena s DPH | 271,83 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 1-3 dni |
| Parametre | |
| Výrobca | ORIS |
| Kategória | Ťažné zariadenie |
| Model auta | Sprinter |
| D hodnota | 12,49 kN |
| Značka auta | Mercedes |
| Systém čapu | Prírubový systém |
| Podnadpis 2 | Rok výroby 1995 - 2006 |
| Zvislé zaťaženie | 100 Kg |
| Podnadpis | WB 3000 mm (901-3), (nie so stupačkou) |
| Poznámka | WB 3000 mm (901-3), (nie so stupačkou) |
| Maximálne zaťaženie | 2000 kg |
| Ročník auta | 1995 - 2006 |
| Rok | 2006 |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.