Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Pred každou jazdou sa uistite, že Váš box je správne zatvorený a uzamknutý. Po uzamknutí skontrolujte každý uzamykací bod boxu.

• Vyrobené z prvotriedneho materiálu
• Jednoduché použitie a montáž
• Veľkolepý dizajn, európska kvalita
• Univerzálne pre štandardné alebo nosiče s ,,T´´ drážkou
• Schválenie GS-TÜV

Veľkoobjemný strešný box pre rodiny, ktorý využijete pre každú príležitosť. S objemom 480 l a s maximálnym zaťažením 75 kg.


Poľahky pojme veľkú batožinu pre väčšiu rodinu, alebo lyže, snowboardy či dokonca kočík.


Pre tých, ktorým rýchloupínací systém do 75 mm nestačí, je možné dokúpiť T-adaptér vo vhodnom príslušenstve.


Odporúčame balenie do boxu nasledovne:
- ťažké veci dolu a do stredu
- ľahké veci po stranách a navrch
- mäkké predmety odporúčame uložiť dopredu, aby mohli slúžiť ako tlmiče pri brzdení
- voľné miesta medzi jednotlivými predmetmi odporúčame vystlať ľahkými vecami
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Uzamykanie | áno, centrálne |
| Materiál | ABS plast |
| Hmotnosť | 21 kg |
| Montáž do T-drážky | pomocou adaptéru A7715 (je možné dokúpiť) |
| Max. šírka tyčí | 75 mm |
| Typ upevnenia o nosič | Rýchloupínací systém |
| Vonkajšia šírka | 84 cm |
| Vonkajšia výška | 41 cm |
| Vonkajšia dĺžka | 199 cm |
| Objem (litre) | 480 l |
| Otváranie | Obojstranné |
| Max. dĺžka lyží | 180 cm |
| Výrobca | Junior |
| Podnadpis | 199x84x41cm / obojstranné otváranie |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Sada 4 cestovných tašiek Kjust do strešného boxu Junior Strike 480
Kód: BB03BS|BB01BS|BB01BS|BB02FR
Výrobca: KJUST
201,93 €
Ihneď k odberu
Cestovná taška Kjust do strešného boxu - 63L - BB03BS
Kód: BB03BS
Výrobca: KJUST
51,25 €
Ihneď k odberu
Cestovná taška Kjust do strešného boxu - 90L - BB01BS
Kód: BB01BS
Výrobca: KJUST
52,28 €
Ihneď k odberu
Cestovná taška Kjust do strešného boxu - 47L - BB02FR
Kód: BB02FR
Výrobca: KJUST
55,35 €
Ihneď k odberu
Nordrive Držiak boxu na stenu "T2"
poloha horizontála, teleskopický, sklopný
Kód: N60051
Výrobca: Nordrive
48,07 € 59,35 €
Ihneď k odberu
Nordrive Držiak boxu na stenu "T1"
poloha na ležato,teleskopický, praktický sklopný
Kód: N60050
Výrobca: Nordrive
39,98 € 50,23 €
Ihneď k odberu