Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Thule Motion 3 ponúka dokonalú kombináciu priestoru, efektivity a štýlu. Strešné boxy už tretej generácie Motion majú vylepšenú aerodynamiku a širokú škálu veľkostí. Zaisťujú tak hospodárnejšie cestovanie bez kompromisov v úložnej kapacite.
Strešný box vďaka svojim čistým líniám a modernej estetike dopĺňa aj vzhľad vášho vozidla. Vylepšená funkčnosť, vrátane intuitívneho uzamykacieho mechanizmu a obojstranného otvárania, ktoré možno ovládať jednou rukou, poskytuje jednoduché používanie.
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Uzamykanie | áno, centrálne |
| Hmotnosť | 23,2 kg |
| T-adaptér v balení | nie |
| Počet lyží / snowboardy | 4-6 / 3-5 |
| Max. povolená rýchlosť | 130 km/h |
| Typ upevnenia o nosič | Rýchloupínací systém PowerClick |
| Vonkajšia šírka | 89 cm |
| Vonkajšia výška | 35 cm |
| Vonkajšia dĺžka | 216 cm |
| Objem (litre) | 400 l |
| Otváranie | obojstranné |
| Max. dĺžka lyží | 200 cm |
| Výrobca | Thule |
| Vnútorný rozmer | 202x74x30 cm |
| Podnadpis | 216x89x35 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.