Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Pred každou jazdou sa uistite, že Váš box je správne zatvorený a uzamknutý. Po uzamknutí skontrolujte každý uzamykací bod boxu.
• Vyrobené z prvotriedneho materiálu
• Jednoduché použitie a montáž
• Veľkolepý dizajn, európska kvalita
• Vyborný pomer cena výkon
• Schválenie GS-TÜV

Čierne lesklé prevedenie je umocnené čiernym zadným spojlerom a čiernymi 3D chromotion logami.
Objem 420 l z neho robí praktický rodinný box na každú príležitosť.

Vďaka dĺžke 205 cm do neho pohodlne umiestnite lyže až do dĺžky 195 cm, a ešte Vám zostane dosť priestoru aj an ďalšiu výbavu.

ktorý má momentový obmedzovač dotiahnutia..
Klempový systém s protichodnou pozíciu zaručí pevnosť aj pri extrémnom preťažení.

Dôkazom je aj unikátny výsledok nárazovej skúšky CityCrash test v certifikovanom skúšobnom ústave, kde box zniesol preťaženie 15G.
| Max. povolená rýchlosť | 130 km/h |
| Objem (litre) | 420 l |
| Hmotnosť | 22 kg |
| Vonkajšia výška | 35 cm |
| Vonkajšia šírka | 84 cm |
| Vonkajšia dĺžka | 205 cm |
| Max. dĺžka lyží | 195 cm |
| Výrobca | Northline |
| Uzamykanie | áno, centrálne 6 bodové |
| Počet lyží / snowboardy | 7 - / - 5 |
| Podnadpis | 205x84x35 cm, obojstranné otváranie |
| Poznámka | Crash Test, záruka 6 rokov |
| Materiál | ABS plast |
| Otváranie | obojstranné |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Typ upevnenia o nosič | TEF Torque Easy Fix - patentovaný rýchloupínací |
| Poznámka | Integrovaný závesný systém |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Nordrive Držiak boxu na stenu "T1"
poloha na ležato,teleskopický, praktický sklopný
Kód: N60050
Výrobca: Nordrive
39,98 € 50,23 €
Ihneď k odberu
Nordrive Držiak boxu na stenu "T2"
poloha horizontála, teleskopický, sklopný
Kód: N60051
Výrobca: Nordrive
48,07 € 59,35 €
Ihneď k odberu