Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Pred každou jazdou sa uistite, že Váš box je správne zatvorený a uzamknutý. Po uzamknutí skontrolujte každý uzamykací bod boxu.

Povrch Hexagon ABS zvýrazňuje línie boxu a lepšie skryje drobné známky používania.

Hlavnou zmenou je prepracovanie hornej kupoly, kde bol sklon zadných rohov boxu upravený z negatívneho na pozitívny..

Okrem pozícií v rýchloupínacích mechanizmoch je v strede ďalší rad bodov pre gurtne – náklad drží pevnejšie a bezpečnejšie.

Vylepšená geometria klempového systému a väčší priemer čapu zvyšujú odolnosť voči nárazovým silám.
Kompatibilné s tyčami do 82 mm (klasické, hranaté aj krídlové profily).

Predný difúzor smeruje vzduch nad box a redukuje hluk medzi dnom boxu a strechou auta.

Pri prudkom brzdení zachytí voľné predmety v prednej časti boxu a chráni kupolu.
| Objem (litre) | 420 l |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Hmotnosť | 22 kg |
| Vonkajšia dĺžka | 205 cm |
| Vonkajšia šírka | 84 cm |
| Vonkajšia výška | 35 cm |
| Otváranie | obojstranné |
| Výrobca | Northline |
| Uzamykanie | 6 bodový s centrálnym zámkom |
| Typ upevnenia o nosič | TEF (Torque Easy Fix) |
| Počet lyží / snowboardy | 7 / 5 |
| Max. dĺžka lyží | 195 cm |
| Podnadpis | 205x84x35cm, obojstranné otváranie |
| T-adaptér v balení | nie |
| Max. šírka tyčí | 82 mm |
| Poznámka | Crash Test, záruka 6 rokov |
| Materiál | 5 mm ABS plast |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Northline T -Adaptér k strešným boxom EcoSpace
pre upevnenie strešných boxov do T-drážky
Kód: NT4020|NT4020|NT4020|NT4020
Výrobca: Northline
15,27 €
Do 14 dní
Nordrive Držiak boxu na stenu "T1"
poloha na ležato,teleskopický, praktický sklopný
Kód: N60050
Výrobca: Nordrive
39,98 € 50,23 €
Ihneď k odberu
Nordrive Držiak boxu na stenu "T2"
poloha horizontála, teleskopický, sklopný
Kód: N60051
Výrobca: Nordrive
48,07 € 59,35 €
Ihneď k odberu