Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Pred každou jazdou sa uistite, že váš box je správne zatvorený a uzamknutý. Po uzamknutí skontrolujte každý uzamykací bod boxu.
Northline EcoSpace XL HX je priestranný rodinný strešný box s objemom 420 l, navrhnutý ako výborný kompromis medzi cenou, odolnosťou a praktickým využitím. Vďaka dĺžke 205 cm doň pohodlne uložíte aj lyže až do dĺžky 195 cm a stále zostane priestor na ďalšiu výbavu.

Povrchová úprava HX pôsobí elegantne a zvýrazňuje športovo-aerodynamické línie boxu.

Mimoriadne pevné dno z 5 mm ABS zvyšuje odolnosť a stabilitu aj pri vyšších rýchlostiach.

Dĺžka 205 cm umožňuje prepravu lyží do 195 cm a zároveň ponúka priestor aj na ďalšiu batožinu.

Jednoduchá a overená montáž na väčšinu strešných nosičov (max. šírka tyčí 82 mm).
| Výrobca | Northline |
| Objem (litre) | 420 l |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Vonkajšia šírka | 84 cm |
| Vonkajšia dĺžka | 205 cm |
| Vonkajšia výška | 35 cm |
| Hmotnosť | 20 kg |
| Počet lyží / snowboardy | 7 / 5 |
| Max. šírka tyčí | 82 mm |
| Max. dĺžka lyží | 195 cm |
| Typ upevnenia o nosič | U-profily (maximálna šírka tyčí 82mm) |
| T-adaptér v balení | nie |
| Uzamykanie | áno, centrálne |
| Otváranie | jednostranné |
| Materiál | ABS plast |
| Poznámka | Crash Test, záruka 5 rokov |
| Podnadpis | 205x84x35cm, jednostranné otváranie |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Northline T -Adaptér k strešným boxom EcoSpace
pre upevnenie strešných boxov do T-drážky
Kód: NT4020|NT4020|NT4020|NT4020
Výrobca: Northline
15,27 €
Do 14 dní
Nordrive Držiak boxu na stenu "T1"
poloha na ležato,teleskopický, praktický sklopný
Kód: N60050
Výrobca: Nordrive
39,98 € 50,23 €
Ihneď k odberu
Nordrive Držiak boxu na stenu "T2"
poloha horizontála, teleskopický, sklopný
Kód: N60051
Výrobca: Nordrive
48,07 € 59,35 €
Ihneď k odberu