Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Pred každou jazdou sa uistite, že Váš box je správne zatvorený a uzamknutý. Po uzamknutí skontrolujte každý uzamykací bod boxu.
• Vyrobené z prvotriedneho materiálu
• Jednoduché použitie a montáž
• Veľkolepý dizajn, európska kvalita
• Vyborný pomer cena výkon
• Schválenie GS-TÜV

Mimoriadne praktický, kompaktný, vhodný pre všetky vozidlá.

Je mimoriadne tichý a stabilný aj pri vysokých rýchlostiach.

Vďaka dĺžke 190 cm do neho pohodlne umiestnite lyže až do dĺžky 178 cm, a ešte Vám zostane dosť priestoru aj an ďalšiu výbavu.
Na upevnenie boxu na strechu auta je v balení U-profil / v prípade potreby je možné dokúpiť T-adaptér

| Výrobca | Northline |
| Objem (litre) | 310 l |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Vonkajšia dĺžka | 190 cm |
| Vonkajšia šírka | 67 cm |
| Vonkajšia výška | 36 cm |
| Hmotnosť | 15 kg |
| Počet lyží / snowboardy | 5 / 4 |
| Max. dĺžka lyží | 178 cm |
| Max. šírka tyčí | 82 mm |
| Uzamykanie | áno, centrálne |
| Typ upevnenia o nosič | U - profil/ T - adaptér |
| Montáž do T-drážky | áno |
| T-adaptér v balení | nie |
| Max. povolená rýchlosť | 130 km/h |
| Podnadpis | 190x67x36 cm, obojstranné otváranie |
| Poznámka | Crash Test, záruka 5 rokov |
| Materiál | ABS/PMMS 4 mm |
| Otváranie | jednostranné |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Northline T -Adaptér k strešným boxom EcoSpace
pre upevnenie strešných boxov do T-drážky
Kód: NT4020|NT4020|NT4020|NT4020
Výrobca: Northline
15,27 €
Do 14 dní
Nordrive Držiak boxu na stenu "T2"
poloha horizontála, teleskopický, sklopný
Kód: N60051
Výrobca: Nordrive
48,07 € 59,35 €
Ihneď k odberu
Nordrive Držiak boxu na stenu "T1"
poloha na ležato,teleskopický, praktický sklopný
Kód: N60050
Výrobca: Nordrive
39,98 € 50,23 €
Ihneď k odberu