Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Pred každou jazdou sa uistite, že Váš box je správne zatvorený a uzamknutý. Po uzamknutí skontrolujte každý uzamykací bod boxu.

• Vyrobené z prvotriedneho materiálu
• Jednoduché použitie a montáž
• Veľkolepý dizajn, európska kvalita
• Vyborný pomer cena výkon
• Schválenie GS-TÜV

Mimoriadne praktický, kompaktný a stabilný, vhodný pre všetky vozidlá.

Centrálne zamykanie s 2 upevňovacími bodmi.

Vďaka dĺžke 190 cm do neho pohodlne umiestnite lyže až do dĺžky 178 cm, a ešte Vám zostane dosť priestoru aj an ďalšiu výbavu.
Na upevnenie boxu na strechu auta je v balení dvojitá súprava U - profilov.

| Výrobca | Nordrive |
| Rozmery | 190 x 78 x 36 cm |
| Vnútorný rozmer | 180 x 70 x 32 cm |
| Hmotnosť | 75 kg |
| Hmotnosť | 14 kg |
| Poznámka | záruka 3 roky |
| Materiál | ABS+PMMA |
| Objem (litre) | 430 l |
| Typ upevnenia o nosič | U-profil |
| Podnadpis | 190 x 78 x 36 cm, jednostranné otváranie |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.