Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Pred každou jazdou sa uistite, že váš box je správne zatvorený a uzamknutý. Po uzamknutí skontrolujte každý uzamykací bod boxu.

Upozornenie:
| Objem (litre) | 550 l |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Hmotnosť | 17,8 kg |
| Vonkajšia dĺžka | 1980 mm |
| Vonkajšia šírka | 940 mm |
| Vonkajšia výška | 360 mm |
| Otváranie | obojstranné |
| Výrobca | MENABO |
| Uzamykanie | 2 bodový zámok |
| Typ upevnenia o nosič | T - adaptér v balení / možnosť dokúpiť U - profil |
| T-adaptér v balení | áno |
| Max. šírka tyčí | 60 mm (80mm kit M0008250) |
| Materiál | ABS plast |
| Podnadpis | 198×94×36cm, obojstranné otváranie |
| Vnútorný rozmer | 1009x824x310mm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Menabo Garage Lift - stropný držiak na box / bicykel
upevnenie na strop
Kód: M0000827
Výrobca: Menabo
30,65 €
Ihneď k odberu