Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box MENABO MANIA 400 WHITE TUV / City Crash tested | |
| Cena bez DPH |
210,57 €
226,83 € |
| Cena s DPH |
259,00 €
279,00 € |
| Ušetríte | 8% / 20,00 € |
| Dostupnosť | Do 14 dní |
| Parametre | |
| Výrobca | MENABO |
| Vonkajšia dĺžka | 164 cm |
| Vonkajšia šírka | 79 cm |
| Vonkajšia výška | 36 cm |
| Vnútorný rozmer | 157 x 33,8 x 71 cm |
| Spôsob uchytenia | U - profil / T-adaptér |
| Objem (litre) | 400 l |
| Otváranie | jednostranné |
| Max. dĺžka lyží | 148 cm |
| Podnadpis | max.dĺžka lyží 148 cm, 164x79x36 cm / jednostranné otváranie |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.