Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Pred každou jazdou sa uistite, že Váš box je správne zatvorený a uzamknutý. Po uzamknutí skontrolujte každý uzamykací bod boxu.

• Vyrobené z prvotriedneho materiálu
• Jednoduché použitie a montáž
• UV ochrana
• Univerzálne pre štandardné alebo nosiče s ,,T´´ drážkou
• Iso Pas 11154

Veľkoobjemný ale kompaktný strešný box pre rodiny, ktorý využijete pre každú príležitosť. S objemom 240 l a s maximálnym zaťažením 50 kg.

Vhodný najmä pre batožinu, či dokonca kočík.

pomocou ktorého sa box veľmi jednoducho a rýchlo upevní aj na strešné nosiče so šírkou tyčí 60 mm.


Odporúčame balenie do boxu nasledovne:
- ťažké veci dolu a do stredu
- ľahké veci po stranách a navrch
- mäkké predmety odporúčame uložiť dopredu, aby mohli slúžiť ako tlmiče pri brzdení
- voľné miesta medzi jednotlivými predmetmi odporúčame vystlať ľahkými vecami
| Výrobca | G3 |
| Uzamykanie | áno, centrálne |
| Typ upevnenia o nosič | U-profily / T-adaptér |
| Objem (litre) | 240 l |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Vonkajšia šírka | 73 cm |
| Vonkajšia dĺžka | 133,8 cm |
| Vonkajšia výška | 36 cm |
| Podnadpis | 133,8x73x36cm, jednostranné otváranie |
| Max. šírka tyčí | max. 60 mm |
| T-adaptér v balení | nie (voliteľné príslušenstvo g3K9041) |
| Materiál | ABS plast |
| Otváranie | jednostranné |
| Maximálne zaťaženie | 50 kg |
| Poznámka | záruka 3 roky |
| Vnútorný rozmer | 124,8 x 67 x 35 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Nordrive Držiak boxu na stenu "T1"
poloha na ležato,teleskopický, praktický sklopný
Kód: N60050
Výrobca: Nordrive
39,98 € 50,23 €
Ihneď k odberu
Nordrive Držiak boxu na stenu "T2"
poloha horizontála, teleskopický, sklopný
Kód: N60051
Výrobca: Nordrive
48,07 € 59,35 €
Ihneď k odberu