Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Pred každou jazdou sa uistite, že Váš box je správne zatvorený a uzamknutý. Po uzamknutí skontrolujte každý uzamykací bod boxu.

• Vyrobené z prvotriedneho materiálu
• Jednoduché použitie a montáž
• UV ochrana
• Univerzálne pre štandardné alebo nosiče s ,,T´´ drážkou
• Iso Pas 11154 / CityCrash

Veľkoobjemný strešný box pre rodiny, ktorý využijete pre každú príležitosť. S objemom 460 l a s maximálnym zaťažením 75 kg.

Poľahky pojme veľkú batožinu pre väčšiu rodinu, alebo lyže, snowboardy či dokonca kočík.
pomocou ktorého sa box veľmi jednoducho a rýchlo upevní aj na strešné nosiče so šírkou tyčí až 90mm.

Odporúčame balenie do boxu nasledovne:
- ťažké veci dolu a do stredu
- ľahké veci po stranách a navrch
- mäkké predmety odporúčame uložiť dopredu, aby mohli slúžiť ako tlmiče pri brzdení
- voľné miesta medzi jednotlivými predmetmi odporúčame vystlať ľahkými vecami
| Výrobca | G3 |
| Podnadpis | max.dĺžka lyží 185 cm, 198x89x39 cm/obojstranné otváranie |
| Vonkajšia dĺžka | 198,5 cm |
| Vonkajšia šírka | 89 cm |
| Vonkajšia výška | 39,5 cm |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Objem (litre) | 460 L |
| Spôsob uchytenia | rýchloupínací systém |
| Hmotnosť | 16 kg |
| Vnútorný rozmer | 189,5 x 79 x 38,5 cm |
| Poznámka | záruka 5 rokov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.