Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Pred každou jazdou sa uistite, že Váš box je správne zatvorený a uzamknutý. Po uzamknutí skontrolujte každý uzamykací bod boxu.

• Vyrobené z prvotriedneho materiálu
• Jednoduché použitie a montáž
• UV ochrana
• Univerzálne pre štandardné alebo nosiče s ,,T´´ drážkou
• Iso Pas 11154 / CityCrash

Veľkoobjemný ale kompaktný strešný box pre rodiny, ktorý využijete pre každú príležitosť. S objemom 220 l a s maximálnym zaťažením 50 kg.

Vhodný najmä pre batožinu či dokonca kočík.
pomocou ktorého sa box veľmi jednoducho a rýchlo upevní aj na strešné nosiče so šírkou tyčí až 90mm.

Odporúčame balenie do boxu nasledovne:
- ťažké veci dolu a do stredu
- ľahké veci po stranách a navrch
- mäkké predmety odporúčame uložiť dopredu, aby mohli slúžiť ako tlmiče pri brzdení
- voľné miesta medzi jednotlivými predmetmi odporúčame vystlať ľahkými vecami
| Výrobca | G3 |
| Vonkajšia dĺžka | 118 cm |
| Vonkajšia šírka | 76 cm |
| Vonkajšia výška | 39 cm |
| Objem (litre) | 220 l |
| Spôsob uchytenia | rýchloupínací systém |
| Otváranie | jednostranné |
| Maximálne zaťaženie | 50 kg |
| Podnadpis | 118x76x39 cm / jednostranné otváranie |
| Vnútorný rozmer | 109 x 70 x 38 cm |
| Hmotnosť | 6,5 kg |
| Poznámka | záruka 5 rokov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.