Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Pred každou jazdou sa uistite, že Váš box je správne zatvorený a uzamknutý. Po uzamknutí skontrolujte každý uzamykací bod boxu.

• Vyrobené z prvotriedneho materiálu
• Jednoduché použitie a montáž
• UV ochrana
• Univerzálne pre štandardné alebo nosiče s ,,T´´ drážkou
• Iso Pas 11154 / CityCrash

Veľkoobjemný strešný box pre rodiny, ktorý využijete pre každú príležitosť. S objemom 390 l a s maximálnym zaťažením 75 kg.

Poľahky pojme veľkú batožinu pre väčšiu rodinu, alebo lyže, snowboardy či dokonca kočík.

Odporúčame balenie do boxu nasledovne:
- ťažké veci dolu a do stredu
- ľahké veci po stranách a navrch
- mäkké predmety odporúčame uložiť dopredu, aby mohli slúžiť ako tlmiče pri brzdení
- voľné miesta medzi jednotlivými predmetmi odporúčame vystlať ľahkými vecami
| Výrobca | G3 |
| Uzamykanie | áno, centrálne |
| Typ upevnenia o nosič | rýchloupínací systém |
| Objem (litre) | 390 l |
| Vonkajšia dĺžka | 193 cm |
| Vonkajšia šírka | 74 cm |
| Vonkajšia výška | 37 cm |
| Max. dĺžka lyží | 178 cm |
| Podnadpis | 193x74x37cm, obojstranné otváranie |
| Max. šírka tyčí | max. 60 mm |
| T-adaptér v balení | nie (voliteľné príslušenstvo g3K9041) |
| Materiál | ABS plast |
| Otváranie | obojstranné |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Vnútorný rozmer | 184 x 64 x 36 cm |
| Hmotnosť | 13 kg |
| Poznámka | záruka 5 rokov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Nordrive Držiak boxu na stenu "T1"
poloha na ležato,teleskopický, praktický sklopný
Kód: N60050
Výrobca: Nordrive
39,98 € 50,23 €
Ihneď k odberu
Nordrive Držiak boxu na stenu "T2"
poloha horizontála, teleskopický, sklopný
Kód: N60051
Výrobca: Nordrive
48,07 € 59,35 €
Ihneď k odberu