Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box Thule Force 3 S | |
| Cena bez DPH | 447,11 € |
| Cena s DPH | 549,95 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | 4-5 dni |
| Parametre | |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Vonkajšia dĺžka | 140 cm |
| Vonkajšia šírka | 89,8 cm |
| Vonkajšia výška | 38 cm |
| Otváranie | obojstranné |
| T-adaptér v balení | nie |
| Max. šírka tyčí | 80 mm |
| Podnadpis | 140 x 89.8 x 38 cm |
| Vnútorný rozmer | 131 x 78 x 35 cm |
| Hmotnosť | 14,8 kg |
| Objem (litre) | 300 l |
| Max. povolená rýchlosť | 130 km/h |
| Typ upevnenia o nosič | Rýchloupínací systém PowerClick |
| Uzamykanie | áno, centrálne |
| Výrobca | Thule |
| Kategória | Strešné boxy |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.