Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box Northline EcoSpaceXL HX Čierny matný | |
| Cena bez DPH | 267,48 € |
| Cena s DPH | 329,00 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Do 14 dní |
| Parametre | |
| Kategória | Strešné boxy |
| Výrobca | Northline |
| Objem (litre) | 420 l |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Vonkajšia šírka | 84 cm |
| Vonkajšia dĺžka | 205 cm |
| Vonkajšia výška | 35 cm |
| Hmotnosť | 20 kg |
| Počet lyží / snowboardy | 7 / 5 |
| Max. šírka tyčí | 82 mm |
| Max. dĺžka lyží | 195 cm |
| Typ upevnenia o nosič | U-profily (maximálna šírka tyčí 82mm) |
| T-adaptér v balení | nie |
| Uzamykanie | áno, centrálne |
| Otváranie | jednostranné |
| Materiál | ABS plast |
| Poznámka | Crash Test, záruka 5 rokov |
| Podnadpis | 205x84x35cm, jednostranné otváranie |