Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box Northline RoadSpace HX | |
| Cena bez DPH | 365,04 € |
| Cena s DPH | 449,00 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Do 14 dní |
| Parametre | |
| Objem (litre) | 420 l |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Hmotnosť | 22 kg |
| Vonkajšia dĺžka | 205 cm |
| Vonkajšia šírka | 84 cm |
| Vonkajšia výška | 35 cm |
| Otváranie | obojstranné |
| Výrobca | Northline |
| Kategória | Strešné boxy |
| Uzamykanie | 6 bodový s centrálnym zámkom |
| Typ upevnenia o nosič | TEF (Torque Easy Fix) |
| Počet lyží / snowboardy | 7 / 5 |
| Max. dĺžka lyží | 195 cm |
| Podnadpis | 205x84x35cm, obojstranné otváranie |
| T-adaptér v balení | nie |
| Max. šírka tyčí | 82 mm |
| Poznámka | Crash Test, záruka 6 rokov |
| Materiál | 5 mm ABS plast |