Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box Thule Motion 3 - Sport | |
| Cena bez DPH | 568,29 € |
| Cena s DPH | 699,00 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Výrobca | Thule |
| Kategória | Strešné boxy |
| Uzamykanie | áno, centrálne |
| Typ upevnenia o nosič | Rýchloupínací systém PowerClick |
| Počet lyží / snowboardy | 3-5 / 3-4 |
| Max. povolená rýchlosť | 130 km/h |
| Objem (litre) | 300 l |
| Hmotnosť | 14,8 kg |
| Vonkajšia šírka | 65 cm |
| Max. dĺžka lyží | 175 cm |
| Podnadpis | 188x65x42 cm |
| Vonkajšia výška | 42 cm |
| T-adaptér v balení | nie |
| Otváranie | obojstranné |
| Vonkajšia dĺžka | 188 cm |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Vnútorný rozmer | 177x50x38 cm |