Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box Thule Force 3 XXL Sport | |
| Cena bez DPH | 569,07 € |
| Cena s DPH | 699,95 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Vonkajšia dĺžka | 232 cm |
| Vonkajšia šírka | 70 cm |
| Vonkajšia výška | 38 cm |
| Otváranie | obojstranné |
| T-adaptér v balení | nie |
| Max. šírka tyčí | 80 mm |
| Podnadpis | 232 x 70 x 44 cm |
| Vnútorný rozmer | 224 x 58 x 38 cm |
| Max. dĺžka lyží | 215 cm |
| Hmotnosť | 18,7 kg |
| Objem (litre) | 450 l |
| Max. povolená rýchlosť | 130 km/h |
| Počet lyží / snowboardy | 3 - 5 / 3 - 4 |
| Typ upevnenia o nosič | Rýchloupínací systém PowerClick |
| Uzamykanie | áno, centrálne |
| Výrobca | Thule |
| Kategória | Strešné boxy |