Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box Thule Force 3 XL | |
| Cena bez DPH | 609,72 € |
| Cena s DPH | 749,95 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Vonkajšia dĺžka | 215 cm |
| Vonkajšia šírka | 87 cm |
| Vonkajšia výška | 43 cm |
| Otváranie | obojstranné |
| T-adaptér v balení | nie |
| Max. šírka tyčí | 80 mm |
| Podnadpis | 215 x 87 x 43 cm |
| Vnútorný rozmer | 207 x 75 x 37 cm |
| Max. dĺžka lyží | 200 cm |
| Hmotnosť | 22 kg |
| Objem (litre) | 500 l |
| Max. povolená rýchlosť | 130 km/h |
| Počet lyží / snowboardy | 5 - 7 / 3 - 5 |
| Typ upevnenia o nosič | Rýchloupínací systém PowerClick |
| Uzamykanie | áno, centrálne |
| Výrobca | Thule |
| Kategória | Strešné boxy |