Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box Thule Motion 3 - XL - Black Glossy | |
| Cena bez DPH | 730,89 € |
| Cena s DPH | 899,00 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Výrobca | Thule |
| Kategória | Strešné boxy |
| Uzamykanie | áno, centrálne |
| Typ upevnenia o nosič | Rýchloupínací systém PowerClick |
| Počet lyží / snowboardy | 5-7 / 3-5 |
| Max. povolená rýchlosť | 130 km/h |
| Objem (litre) | 490 l |
| Hmotnosť | 23,2 kg |
| Vonkajšia šírka | 89 cm |
| Max. dĺžka lyží | 200 cm |
| Podnadpis | 215x89x43 cm |
| Vonkajšia výška | 43 cm |
| T-adaptér v balení | nie |
| Otváranie | obojstranné |
| Vonkajšia dĺžka | 215 cm |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Vnútorný rozmer | 202x74x37 cm |