Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box Menabo Satellite 550 Black Duo | |
| Cena bez DPH |
316,26 €
365,04 € |
| Cena s DPH |
389,00 €
449,00 € |
| Ušetríte | 15% / 60,00 € |
| Dostupnosť | Do 14 dní |
| Parametre | |
| Objem (litre) | 550 l |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Hmotnosť | 17,8 kg |
| Vonkajšia dĺžka | 1980 mm |
| Vonkajšia šírka | 940 mm |
| Vonkajšia výška | 360 mm |
| Otváranie | obojstranné |
| Výrobca | MENABO |
| Uzamykanie | 2 bodový zámok |
| Typ upevnenia o nosič | T - adaptér v balení / možnosť dokúpiť U - profil |
| T-adaptér v balení | áno |
| Max. šírka tyčí | 60 mm (80mm kit M0008250) |
| Materiál | ABS plast |
| Podnadpis | 198×94×36cm, obojstranné otváranie |
| Vnútorný rozmer | 1009x824x310mm |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.