Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box Menabo Satellite 600 Black Duo | |
| Cena bez DPH |
324,39 €
381,30 € |
| Cena s DPH |
399,00 €
469,00 € |
| Ušetríte | 18% / 70,00 € |
| Dostupnosť | Do 14 dní |
| Parametre | |
| Objem (litre) | 600 l |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Hmotnosť | 18,4 kg |
| Vonkajšia dĺžka | 1976 mm |
| Vonkajšia šírka | 941 mm |
| Vonkajšia výška | 467 mm |
| Otváranie | obojstranné |
| Výrobca | MENABO |
| Uzamykanie | 2 bodový zámok |
| Typ upevnenia o nosič | U - profil / T - adaptér |
| T-adaptér v balení | áno |
| Max. šírka tyčí | 60 mm (70mm kit M0001454, 80mm kit M0001246) |
| Materiál | ABS plast |
| Podnadpis | 198×94×46cm, obojstranné otváranie |
| Vnútorný rozmer | 1909x881x406mm |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.