Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box G3 Spark 320 Black | |
| Cena bez DPH | 137,40 € |
| Cena s DPH | 169,00 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Do 14 dní |
| Parametre | |
| Výrobca | G3 |
| Kategória | Strešné boxy |
| Uzamykanie | áno, centrálne |
| Typ upevnenia o nosič | Rýchloupínací systém |
| Objem (litre) | 240 l |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Vonkajšia dĺžka | 133,8 cm |
| Vonkajšia šírka | 73 cm |
| Vonkajšia výška | 36 cm |
| Podnadpis | 133,8x73x36cm, jednostranné otváranie |
| Max. šírka tyčí | max. 90 mm |
| T-adaptér v balení | nie (voliteľné príslušenstvo g3K9041) |
| Materiál | ABS plast |
| Otváranie | jednostranné |
| Maximálne zaťaženie | 50 kg |
| Poznámka | záruka 5 rokov |
| Vnútorný rozmer | 124,8 x 67 x 35 cm |