Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box G3 Spark 520 Black | |
| Cena bez DPH |
226,83 €
259,35 € |
| Cena s DPH |
279,00 €
319,00 € |
| Ušetríte | 14% / 40,00 € |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Výrobca | G3 |
| Kategória | Strešné boxy |
| Uzamykanie | áno, centrálne |
| Typ upevnenia o nosič | Rýchloupínací systém |
| Objem (litre) | 420 l |
| Vonkajšia výška | 37,9 cm |
| Vonkajšia šírka | 93,8 cm |
| Vonkajšia dĺžka | 177,6 cm |
| Max. dĺžka lyží | 160 cm |
| Podnadpis | 177,6x93,8x37,9cm, obojstranné otváranie |
| Max. šírka tyčí | max. 90 mm |
| Materiál | PS |
| Otváranie | obojstranné |
| Maximálne zaťaženie | 75 kg |
| Vnútorný rozmer | 168,6 x 83,8 x 36,9 cm |
| Poznámka | záruka 5 rokov |
| Hmotnosť | 16,4 kg |