Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Brunner ECHO OUTDOOR 4 stan pre 4 osoby | |
| Cena bez DPH |
115,00 €
202,50 € |
| Cena s DPH |
141,45 €
249,07 € |
| Ušetríte | 76% / 107,62 € |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Materiál | 100% Polyester |
| Výrobca | BRUNNER |
| Počet osôb | 4 |
| Rozmery | 465x225x190 cm |
| Hmotnosť | 11,2 kg |
| Rozmer v zloženom stave | 70x23 cm |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.