Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box MENABO DIAMOND 500LT WHITE TUV / City Crash tested | |
| Cena bez DPH |
275,61 €
324,39 € |
| Cena s DPH |
339,00 €
399,00 € |
| Ušetríte | 18% / 60,00 € |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Výrobca | MENABO |
| Vonkajšia dĺžka | 209 cm |
| Vonkajšia šírka | 79 cm |
| Vonkajšia výška | 36,6 cm |
| Vnútorný rozmer | 204 x 34 x 75 cm |
| Objem (litre) | 500 l |
| Otváranie | jednostranné |
| Spôsob uchytenia | T-adaptér / rýchloupínací systém - voliteľné príslušenstvo |
| Podnadpis | max.dĺžka lyží 195 cm, 209x79x36,6 cm / jednostranné otváranie |
| Max. dĺžka lyží | 195 cm |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.