Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11


• Kompaktný dizajn
• Jednoduché použitie a montáž
• Univerzálne upevnenie na ťažné zariadenie
• Ideálne na prepravu 2 bicyklov
• Schválenie GS-TÜV
- váži iba 13,5 kg
- maximálna šírka kolies 6 cm
- vzdialenosť medzi koľajnicami 19 cm
- maximálne celkové zaťaženie až 50 kg
- uzamykateľný ku ťažnému zariadeniu pomocou visiaceho zámku

Prídavný nosič si môžete objednať vo vhodnom príslušenstve..


Rozmery v zloženom stave 71 x 19 x 71 cm.
| Typ zástrčky | 13 aj 7 pólová |
| Materiál | oceľ |
| Počet bicyklov | 3 bicykle - (2+1) |
| Nosnosť | 50 kg |
| Hmotnosť | 13,5 kg |
| Zamykanie | k ťažnému zariadeniu áno - visiaci zámok / bicykle - nie |
| Vhodný pre E-Bike | nie |
| Sklopná funkcia | áno |
| Montáž na ŤZ | rýchloupínací systém |
| Rozšírenie na ďalší bicykel | áno |
| Výrobca | Pro-USER |
| Rozmery | zložený: 71x19x71cm / rozložený : 117x67x52cm |
| Podnadpis | malý, skladný, ľahký (iba 13,5kg), sklopný nosič 2 bicyklov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.