Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Unikátny vynovený nosič bicyklov, ktorý sa montuje na strešný nosič s automatickou aretáciou rámu, bez dodatočného uťahovania pákou alebo gombíkom (patentovaný systém).
-upevnenie pomocou T-skrutiek(súčasťou balenia), na štvorhranné tyče s adaptérom PZ-875
| Poznámka | vhodný na bicykle 12" až 29" |
| Materiál | hliníková zliatina |
| Počet bicyklov | 1 bicykel |
| Nosnosť | 20 kg |
| Hmotnosť | 4,7 kg |
| Zamykanie | áno, bicykel aj ku strešnému nosiču |
| Max. šírka tyčí nosiča: | 80 mm |
| Vhodný pre E-Bike | áno |
| T-adaptér v balení | áno |
| Max. šírka rámu bicykla | 80 mm |
| Montáž do T-drážky | áno |
| Výrobca | Peruzzo |
| Spôsob uchytenia | Rýchloupínací systém alebo T-adaptér (v balení) |
| Podnadpis | bez použitia náradia, vhodné aj pre karbónový rám |
| Poznámka | max.šírka kolies 3" / šírka rámu od 2 do 5 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
PERUZZO adaptér pre nosiče bicykla PureInstinct na štvorhranné tyče
pre upevnenie na nosiče BEZ T-drážky
Kód: PZ-875
Výrobca: Peruzzo
14,25 € 21,53 €
Ihneď k odberu