Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Prírubový systém výškovo nastaviteľný
| Maximálne zaťaženie | 3000 kg |
| Zvislé zaťaženie | 100 Kg |
| D hodnota | 15,85 kN |
| Systém čapu | Prírubový systém |
| Poznámka | WB 3000/3550/4025 mm (901-4) (so stupačkou) (nie dvojmontáž) |
| Výrobca | ORIS |
| Značka auta | Mercedes |
| Model auta | Sprinter |
| Ročník auta | 1995 - 2006 |
| Podnadpis | WB 3000/3550/4025 mm (901-4) (so stupačkou) (nie dvojmontáž pneu) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
ORIS EP Univerzálna 13 pólova elektroinštalácia.
bez modulu, pre obyčajný el. obvod. Vhodná na ťahanie karavanu.
Kód: B020-814
Výrobca: ORIS
39,50 €
1-3 dni