Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Polovertikálny systém BOSAL-ORIS, novinka!
| Maximálne zaťaženie | 1600 kg |
| Zvislé zaťaženie | 65 Kg |
| D hodnota | 8,69 kN |
| Systém čapu | Prírubový systém |
| Čas montáže TZ | TZ = cca. 2 hod |
| Poznámka | (SWB 4380 mm) |
| Výrobca | ORIS |
| Značka auta | Citroen |
| Model auta | Berlingo |
| Ročník auta | 2008 - 2018 |
| Podnadpis | (SWB 4380 mm) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
EP Univerzálna elektroinštalácia pre CC,CAN,BSI 7 pin
odporúčame pre vozíky do 750 kg
Kód: C7M
57,00 €
Ihneď k odberu
EP Univerzálna elektroinštalácia pre CC,CAN,BSI 13 pin
odporúčame pre nosiče bicyklov na ťažné zariadenie
Kód: C13M
71,00 €
Ihneď k odberu
EP Univerzálna elektroinštalácia pre CanBus 13 pin 12/24V - na karavan
vhodná na karavan, nosič bicyklov, aj brzdený príves
Kód: B900-076
109,00 €
Ihneď k odberu