Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11


• Prémiový, hliníkový nosič
• Elegantne jednoduchý a spoľahlivý
• Jednoduché použitie a montáž
• Sklopný, skladateľný
• Vhodný aj na E-BIKE
• Schválenie GS-TÜV

Rýchle a jednoduché nakladanie a vykladanie všetkých typov bicyklov a ebikov.

Vysoká nosnosť 30kg/bicykel umožňuje prepravu aj ťažkých ebikov
Veľkorysá 25 cm vzdialenosť medzi bicyklami znižuje riziko kontaktu medzi bicyklami a poškodenia
Držiaky kolies sú navrhnuté pre dlhé rázvory až do 1350 mm čo uľahčuje prepravu aj veľkých bicyklov.
Plne skladateľný pre pohodlnú inštaláciu, manipuláciu a skladovanie
Pohodlný a ergonomický transport nosiča bicyklov vďaka integrovaným transportným kolieskam a rukoväti.
S namontovanými bicyklami je kufor prístupný pomocou inteligentného nakláňania pomocou pedálu, bez bicyklov je kufor prístupný bez naklápania
K dispozícii je široká škála inovatívneho príslušenstva, ako napríklad držiak na opravu bicyklov Thule Epos Bike Repair Holder a vysokokvalitný zámok Thule High Grade Lock.
| Výrobca | Thule |
| Počet bicyklov | 3 |
| Nosnosť | 60 kg |
| Hmotnosť | 22,7 Kg |
| Vhodný pre E-Bike | áno |
| Uzamykanie | áno |
| Rozmery | 91 x 126 x 22 cm |
| Rozmer v zloženom stave | 91 x 27 x 75 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.