Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

• Kompaktný dizajn
• Jednoduché použitie a montáž
• Sklopný
• Ideálne na prepravu 2 bicyklov
• Rozšíriteľný o +1 bicykel
• Schválenie GS-TÜV/City Crash/úplná Európska homologizácia

- univerzálny pre veľkosť kolies od 12´´ do 29´´
- maximálna šírka kolies 12,7 cm
- vzdialenosť medzi koľajnicami 25 cm
- max. šírka rámu bicykla 5 cm
- maximálne celkové zaťaženie až 60 kg
Vďaka tomu sa ľahko dostanete do batožinového priestoru automobilu.


| Typ zástrčky | 13 pólová |
| Materiál | hliník |
| Počet bicyklov | 2 bicykle |
| Nosnosť | 60 kg |
| Zamykanie | áno bicykle / áno k ŤZ |
| Vhodný pre E-Bike | áno |
| Montáž na ŤZ | rýchloupínací mechanizmus |
| Výrobca | Peruzzo |
| Sklopná funkcia | áno |
| Podnadpis | kompaktný nosič vhodný na E-Bike |
| Max. šírka rámu bicykla | 5 cm |
| Max. rázvor kolies | 135 cm |
| Charakteristika | veľkosť bicykla 12" do 29'', max. šírka pneumatiky 12,7 cm |
| Rozšírenie na ďalší bicykel | áno +1 / voliteľné príslušenstvo - pripravujeme |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Mini adaptér zásuvky 7 na 13 pólov
Kód: 62400006
5,13 € 13,28 €
Ihneď k odberu