Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| PRO-USER CoolX 38L - kompresorová autochladnička | |
| Cena bez DPH |
234,96 €
316,26 € |
| Cena s DPH |
289,00 €
389,00 € |
| Ušetríte | 35% / 100,00 € |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Výrobca | Pro-USER |
| Hmotnosť | 18,5 kg |
| Napätie | 220 V/12 V -240 V/24 V |
| Teplotný rozdiel | -20 / +10 - max.teplota okolia 52 °C |
| Objem (litre) | 38 l |
| Rozmery | 75x44x45 cm |
| Poznámka | hlučnosť < 45 dB |
| Výkon | 50 W |
| Priehradka | dva priestory |
| Dual Zone | áno |
| Kolieska | áno |
| Osvetlenie | áno |
| USB | 2A |
| Otvárak na flaše | nie |
| Displej | áno |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.