Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Brunner skladacia stolička Action Equiframe Sivo/čierna | |
| Cena bez DPH |
16,00 €
31,58 € |
| Cena s DPH |
19,68 €
38,85 € |
| Ušetríte | 97% / 19,17 € |
| Dostupnosť | Do 14 dní |
| Parametre | |
| Výrobca | BRUNNER |
| Rozmer v zloženom stave | 77x17x17 cm |
| Rozmery | 50,5x57x46x77 cm |
| Hmotnosť | 2,75 kg |
| Maximálne zaťaženie | 102 kg |
| Materiál | oceľ/polyester |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.