Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Brunner Magma plynový varič s 2 horákmi | |
| Cena bez DPH |
33,00 €
52,42 € |
| Cena s DPH |
40,59 €
64,47 € |
| Ušetríte | 59% / 23,88 € |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Výrobca | BRUNNER |
| Rozmery | 43x27x8 cm |
| Hmotnosť | 1,42 kg |
| Výkon | 2x1,6 kW |
| Tlak | 30 mbar |
| Podnadpis | dvojplatničkový varič, spojenie ventilom |
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.