Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Strešný box G3 Arjes 280 Black lesklý | |
| Cena bez DPH |
145,53 €
169,92 € |
| Cena s DPH |
179,00 €
209,00 € |
| Ušetríte | 17% / 30,00 € |
| Dostupnosť | Ihneď k odberu |
| Parametre | |
| Výrobca | G3 |
| Kategória | Strešné boxy |
| Uzamykanie | áno, centrálne |
| Typ upevnenia o nosič | rýchloupínací systém |
| Objem (litre) | 225 l |
| Vonkajšia dĺžka | 228 cm |
| Vonkajšia šírka | 48,5 cm |
| Vonkajšia výška | 32 cm |
| Max. dĺžka lyží | 210 cm |
| Podnadpis | 228x49x32cm, jednostranné otváranie |
| Max. šírka tyčí | max. 60 mm |
| T-adaptér v balení | nie (voliteľné príslušenstvo g3K9041) |
| Materiál | ABS plast |
| Otváranie | jednostranné |
| Maximálne zaťaženie | 50 kg |
| Vnútorný rozmer | 219 x 42,5 x 31 cm |
| Poznámka | záruka 5 rokov |