Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

| Maximálne zaťaženie | 1000 kg |
| Zvislé zaťaženie | 70 kg |
| D hodnota | 6,31 kN |
| Systém čapu | Bajonet vertikálny - Galia |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0598 00 |
| Hmotnosť | 14,72 kg |
| Výrobca | Galia |
| Značka auta | Mg |
| Model auta | ZS |
| Ročník auta | 2021 - teraz |
| Výrez nárazníku | Bez výrez v narazniku |
| Čap prekrýva ŠPZ | Nie |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
EP Univerzálna elektroinštalácia pre CC,CAN,BSI 7 pin
odporúčame pre vozíky do 750 kg
Kód: C7M
57,00 €
Ihneď k odberu
EP Univerzálna elektroinštalácia pre CC,CAN,BSI 13 pin
odporúčame pre nosiče bicyklov na ťažné zariadenie
Kód: C13M
71,00 €
Ihneď k odberu
EP Univerzálna elektroinštalácia pre CanBus 13 pin 12/24V - na karavan
vhodná na karavan, nosič bicyklov, aj brzdený príves
Kód: B900-076
109,00 €
Ihneď k odberu