Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Bajonetový vertikálny systém s jednoduchým upevnením a odnímania. Upevnenie čapu vertikálne alebo mierne zošikma.
Pozor: v prípade, že ťažné zariadenie nepoužívate musí byť čap počaz jazdy z vozidla demontovaný.
| Maximálne zaťaženie | 2000 kg |
| Zvislé zaťaženie | 120 kg |
| D hodnota | 10,49 kN |
| Systém čapu | Bajonet vertikálny - Galia |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0662 00 |
| Hmotnosť | 17,9 kg |
| Výrobca | Galia |
| Značka auta | Hyundai |
| Model auta | Tucson |
| Ročník auta | 2020 - 2024 |
| Výrez nárazníku | Bez výrez v narazniku |
| Čap prekrýva ŠPZ | Nie |
| Podnadpis | aj pre hybrid |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
EP Univerzálna elektroinštalácia pre CC,CAN,BSI 7 pin
odporúčame pre vozíky do 750 kg
Kód: C7M
57,00 €
Ihneď k odberu
EP Univerzálna elektroinštalácia pre CC,CAN,BSI 13 pin
odporúčame pre nosiče bicyklov na ťažné zariadenie
Kód: C13M
71,00 €
Ihneď k odberu
EP Univerzálna elektroinštalácia pre CanBus 13 pin 12/24V - na karavan
vhodná na karavan, nosič bicyklov, aj brzdený príves
Kód: B900-076
109,00 €
Ihneď k odberu