Predajňu a hlavný sklad
máme v Bratislave
ul Stará Vajnorská 11

Ťažné zariadenie Galia TYP V (Bajonetové vertikálne) | Dokonale skryté riešenie
Pre najnáročnejších vodičov, ktorí chcú spojiť funkčnosť, komfort a neviditeľné prevedenie. Galia TYP V je prémiové, plne skryté ťažné zariadenie s vertikálnym systémom nasadzovania, vyvinuté v spolupráci s holandskou spoločnosťou ACS Towbar Systems.
Po odňatí čapu je zariadenie úplne skryté za nárazníkom – nenarúša dizajn vozidla, neaktivuje parkovacie senzory a neprekáža pri otváraní batožinového priestoru. Vertikálny mechanizmus umožňuje čistú a rýchlu manipuláciu, pričom celý systém je uzamykateľný a chránený proti krádeži.
Hlavné výhody:
Dôležité upozornenie:
Podľa platnej legislatívy je nutné guľu demontovať, ak sa práve nevyužíva.

Prečo si vybrať ťažné zariadenie od Galia?
Galia je slovenský výrobca s viac ako 30-ročnou tradíciou. Každé ťažné zariadenie je navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi normami ISO 9001:2008, ECE/EHK 55 a 94/20/ES.
Na rozdiel od bežných produktov s lakovaným povrchom Galia využíva unikátnu technológiu zinkovania, ktorá zaručuje dlhodobú odolnosť proti korózii, soli a mechanickému opotrebeniu.
Každý kus prechádza detailnou kontrolou kvality a testovaním nosnosti. Investícia do ťažného zariadenia Galia je preto zárukou bezpečnosti, spoľahlivosti a dlhej životnosti — vyrobené na Slovensku, overené v celej Európe.
| Maximálne zaťaženie | 2200 kg |
| Zvislé zaťaženie | 100 kg |
| D hodnota | 11,26 kN |
| Systém čapu | Odnímateľný vertikálny bajonetový systém - Galia typ V |
| Výrez v nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Poznámka | 3. generácia, kombi 2WD, 4WD- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník.- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka. |
| Číslo homologizácie | 55R-01 0221 02 |
| Hmotnosť | 15,42 kg |
| Výrobca | Galia |
| Značka auta | Škoda |
| Model auta | Superb Kombi |
| Ročník auta | 2015 - 2024 |
| Výrez nárazníku | Neviditeľný výrez v nárazníku |
| Podnadpis | 3. generácia, kombi 2WD, 4WD- Pri montáži je potrebné demontovať nárazník.- Použitie ťažného zariadenia si vyžaduje rezať do nárazníka. |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Galia E100 - 13 pólová elektroinštalácia
Odporučane pre vozidlá VW Group (Škoda, Audi, Seat..) od roku výroby 10/2024
Kód: E100
Výrobca: Galia
144,00 €
Ihneď k odberu
Typová elektroinštalácia VW Group - Audi /Seat / Škoda/ VW (13-pólová)
Vhodne iba pre vozidla VW Group vyrobené do 10/2024!!!
Kód: 21500601
179,00 €
Ihneď k odberu
Typová elektroinštalácia VW Group - Audi /Seat / Škoda/ VW (7-pólová)
Vhodne iba pre vozidla VW Group vyrobené do 10/2024!!!
Kód: 12500601
152,00 €
Ihneď k odberu
EP Univerzálna elektroinštalácia pre CC,CAN,BSI 7 pin
odporúčame pre vozíky do 750 kg
Kód: C7M
57,00 €
Ihneď k odberu
EP Univerzálna elektroinštalácia pre CC,CAN,BSI 13 pin
odporúčame pre nosiče bicyklov na ťažné zariadenie
Kód: C13M
71,00 €
Ihneď k odberu
EP Univerzálna elektroinštalácia pre CanBus 13 pin 12/24V - na karavan
vhodná na karavan, nosič bicyklov, aj brzdený príves
Kód: B900-076
109,00 €
Ihneď k odberu